PIELGRZYMKI PARAFIALNE

samolotowo-autokarowa
wyżywienie pełne - dwa noclegi w Jerozolimie

1. DZIEŃ: WARSZAWA – TEL AWIW – GALILEA

Przelot na trasie Warszawa - Tel Awiw. Przejazd autokarem do hotelu.

2. DZIEŃ: GALILEA

Nazaret – Bazylika Zwiastowania i miejsce życia św. Rodziny. Kana Galilejska – sanktuarium pierwszego cudu Chrystusa. Góra Tabor – miejsce Przemienienia Pańskiego.

3. DZIEŃ: GALILEA – BETLEJEM

Góra Błogosławieństw. Kafarnaum – dom św. Piotra i synagoga. Tabgha – kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb, kościół Prymatu św. Piotra. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Przejazd do Betlejem.

4. DZIEŃ: BETLEJEM

Bazylika i Grota Narodzenia, Grota Mleczna, Pole Pasterzy. Pole Booza (groby Pasterzy). Sanktuarium św. Miriam Baouardy w klasztorze karmelitańskim.

5. DZIEŃ: BETLEJEM – JEROZOLIMA – BETLEJEM

Getsemani – Bazylika Agonii i Bazylika Wniebowzięcia NMP. Sanktuaria na Górze Oliwnej: kaplica Wniebowstąpienia, kościoły Pater Noster i Dominus Flevit. Syjon Chrześcijański: kościół św. Piotra In Gallicantu, Bazylika Zaśnięcia NMP. Wieczernik – miejsce ustanowienia kilku sakramentów.

6. DZIEŃ: BETLEJEM – JEROZOLIMA

Kościół św. Anny – tradycyjne miejsce narodzenia Maryi, obok sadzawka Betesda. Cardo – ulica z czasów rzymskich. Ściana Płaczu – święte miejsce judaizmu. Jerozolima – Droga Krzyżowa (Via Dolorosa) i Bazylika Grobu Pańskiego. Ain Karem („źródło winnic”) – miejsce nawiedzenia św. Elżbiety i narodzin św. Jana Chrzciciela. Yad Vashem – pomnik ofiar Holocaustu.

7. DZIEŃ: JUDEA

Betania – sanktuarium Marii, Marty i Łazarza. Przejazd przez Pustynię Judzką. Jerycho – najstarsze miasto Palestyny. Miejsce Chrztu Pańskiego nad rzeką Jordan. Wypoczynek nad Morzem Martwym.

8. DZIEŃ: TEL AWIW – WARSZAWA

Przelot do Warszawy.

ZAPEWNIAMY:

przeloty samolotem

przejazdy klimatyzowanym autokarem

noclegi w hotelach 3* (pokoje 2-osobowe z łazienkami)

wyżywienie pełne (3 posiłki)

opłaty za wstęp do zwiedzanych obiektów

opłata składki do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

opłaty za świadczenia zwyczajowe

ubezpieczenie

opiekę księdza przewodnika

Msze św.

TERMIN: 10 – 17 kwietnia 2018

CENA: 650 USD + 1950 PLN  (wyżywienie pełne - dwa noclegi w Jerozolimie)

INFORMACJE i ZAPISY: 501 277 225

PRZY ZAPISIE NALEŻY DOSTARCZYĆ:

• wypełniony i podpisany formularz „Umowy – Zgłoszenia” oraz „Umowy Ubezpieczenia
  • ksero paszportu: paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki
  • przedpłatę w wysokości 700 zł

DECYZJĘ O WJEŹDZIE DO IZRAELA I WYJEŹDZIE Z IZRAELA PODEJMUJĄ SŁUŻBY GRANICZNE. ZA BRAK ZGODY NA PRZEKROCZENIE GRANICY BIURO NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI.